Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Громади-учасники

Мікропроекти

Тендери

НОВИНИ

Райони Черкащини успішно переймають методологію проекту СВА.

25 травня депутати районної ради Шполянського району майже одноголосно прийняли районну цільову програму "Підтримки та розвитку територіальних громад та місцевих ініціатив територіальних громад Шполянського району в 2011-2012 році" яка передбачає впровадження в практику діяльності району конкурсних механізмів спів фінансування проектних ініціатив громад району. Розробили програму та висунули на розгляд депутатів районної ради працівники районного ресурсного центру громад. Керівник центру від районної ради Сергій Гребеніченко зауважив, що саме вивчення досвіду реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Переяслав-Хмельницького, Сарненського районів та наших Черкаських колег із Звенигородщини підштовхнули нас до прийняття такого рішення. Та й власний досвід участі у проекті довів ефективність методології проекту СВА для розвитку сільських територій.  

Угоду про фінансування другого етапу Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" підписано.

31 травня у Брюсселі Україна і Європейська комісія уклали угоду про фінансування проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, етап ІІ”. Угоду підписали перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій КЛЮЄВ та член Єврокомісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан ФЮЛЕ.  

Більше новин...

ПРОЕКТ В РЕГІОНАХ

Карта УкраїниВолиньська обл.Львівська обл.Закарпатська обл.Чернівецька обл.Івано-Франківська обл.Тернопільська обл.Рівненська обл.Хмельницька обл.Житомирська обл.Вінницька обл.Київська обл.Черкаська обл.Кіровоградська обл.Одеська обл.Миколаївська обл.Херсонська обл.АР КримЧернігівська обл.Полтавька обл.Сумська обл.Дніпропетровська обл.Запорізька обл.Харківська обл.Донецька обл.Луганська обл.

ПРО ПРОЕКТ

Спільний Проект Європейського союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" було започатковано у вересні 2007 року. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми  технічної допомоги ЄС та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Фінансова підтримка проекту Європейським Союзом зробила можливим поширення значного позитивного досвіду Програми розвитку ООН у впровадженні проектів, орієнтованих на соціальну мобілізацію громад. Проект діятиме у всіх областях України та Автономній республіці Крим. До кінця 2008 року планується завершити укладання партнерства з регіонами.

Більше інформації...