Community Based Approach to Local Development
Thursday, 28 May 2009

Перші громади Запоріжжя отримали перші транши для втілення своїх ініціатив

Серед громад Запорізької області, які реалізовують Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", першими отримали кошти громади "Шанс" Червоної сільської ради та "Трудове об’єднання громадян" Трудової сільської ради Великобілозерського району Запорізької області. Ці громади було утворено у грудні 2008 року за підтримки ПРООН та Представництва Європейської Комісії в Україні, які об"єднли зусилля для виконання Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Активність людей, які увійшли у громади базувалася на прагенні остаточно вирішити свої проблеми щодо постійних зривів у водопостачанні. Водогони на територіях Червоної та Трудової сілських рад було побудовано за радянських часів та жодного разу не проводилось капітальних ремонтів.

Громади виказували свою високу вмотивованність діяти для вирішення своїх проблем при кожній зустрічі з представниками Проекту , під час загальних зборів, тренінгів, огляду об’єктів тощо. На даний час ГО "Шанс" та ГО "Т.О.Г." вже зібрали та вклали власних коштів приблизно по 8 тисяч гривень кожна. На додачу до цього, надійшли перші транші від Проекту, які склали майже по 15 тисяч гривень, відповідно сільські мешканці зможуть продовжувати  проводити ремонтні роботи, як це передбачено планом виконання їх проектів.

Зараз громади також готуються до тренінгів по звітуванню за освоєні кошти.