Community Based Approach to Local Development
Monday, 28 March 2011

Пілотні громади Проекту СВА зустрічатимуть "Євроавтобус"

В травні 2011 року вже вчетверте міжнародний екіпаж проекту «Євроавтобус» приїде в Україну. В рамках проекту «Євроавтобус 4: молодь Європи – українським громадам» 12 молодих людей з країн ЄС та троє українців 15 днів подорожуватимуть нашою країною на автобусі і проводитимуть навчальні тренінги для місцевої молоді. В кожному з населених пунктів, куди приїде Євроавтобус, відбудеться святкування Дня Європи.

За результатами конкурсного відбору населених пунктів для участі в проекті відібрано кілька зупинок, в тому числі смт. Святогорівка Добропільського району. До цього населеного пункту рекомендовано приєднати свої заходи зі святкування Дня Європи і с. Ганнівка. Святогорівська ОГ «Промінь» успішно реалізувала мікропроекту по вуличному освітленню,  Ганнівська ОГ «Веселка» відремонтувала систему водопостачання на кількох вулицях в рамках роботи  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

В кожному з населених пунктів-зупинок маршруту молоді європейці будуть презентувати Дні Європи: проводитимуть зустрічі із старшокласниками на тему євроінтеграції України, розповсюджуватимуть інформаційні матеріали про ЄС та можливості, які він надає, а також втілюватимуть спільно з місцевою громадою ініціативи, запропоновані молоддю на перед проектних підготовчих тренінгах. Разом з місцевою молоддю міжнародна команда проекту планує проводити спільні заходи в форматі толоки.