Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 18 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

1.      Організація громади «Громада» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Поточний ремонт водосистеми»:

·         прокладання 1500 метрів труби;

·         підведення до кожного господарства труби;

·         заміна існуючого водяного насоса на більш потужній;

·         встановлення двох каналізаційних колодязів.

 Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.      Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Київська обл., Іванківський район, с. Розважів, вул. Іванківська 9. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15-00, 07.12.2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Київська обл., Іванківський район, с. Розважів, вул. Іванківська, 9 або за телефон: (04591) 37-4-76