Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 02 December 2009

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Агенція розвитку територіальної громади «Задум»» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в центрі розвитку територіальної громади Голодьківської сільської ради»:заміна вікон, дверей на металопластикові, утеплення стін та стелі. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул.Леніна, 5а, с.Голодьки, Хмільницького району, Вінницької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12 годин, 12.12.2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за вище вказаною адресою, або за телефонами 04338 – 3-60-31, 3-60-58