Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

   Організація громади «Громадська   організація «Добробут» с. Увисла та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт та заміна деревяних вікон та дверей на металопластикові в ЗОШ І – ІІІ ст.села Увисла»: встановлення віконних блоків із металопластику (234 м2), встановлення металопластикових дверних блоків (4 м2), встановлення підвіконників (120 м2). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Гусятинський район, с.Увисла, сільська рада (контактна особа Глинська Галина Василівна). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 5.05.10р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8 03557 54 6 38, 8 099 0315 311