Community Based Approach to Local Development
Friday, 02 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

    Організація громади « Фонд оздоровлення » та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту“  Реконструкція приміщення фельдшерсько-акушерського пункту по вулиці Шевченка в смт. Дубове”.

Загально-будівельні роботи.
Електро-монтажні роботи.
Опалення.
Водопровід.
Каналізація.
Благоустрій.

     Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 90531, Закарпатська область, Тячівський район, смт. Дубове вул. Гагаріна 46. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12-00, 15.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
      Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 03134-7 -27-41, 0673120645