Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 10 February 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади ГО «Голубівська сільська організація «Оберіг» Кремінського району Луганської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заході (заміна вікон та вхідних дверей) в школі с. Голубівка». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська обл., Кремінський район, с.Голубівка, вул.. Леніна, 46В у відповідальної особи Степанчук Наталії Олександрівни. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 13.00, 02.03.2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Засідання тендерного комітету відбудеться 02.03.2010 об 14.00 в приміщенні Голубівської школи за адресою: Луганська обл., Кремінський р-н, с.Голубівка, 70 років Жовтня

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: с.Голубівка, вул. Леніна, 46В (Степанчук Наталія Олександрівна) та за тел. 050 494-90-94 та 06454-9-94-18  (Котляр Василь Миколайович)