Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 03 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

   Організація громади  Селятинська сільська громадська організація «Горицвіт» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: « Ремонт ФАПу в с. Руська ”. Основними роботами є:

придбання та встановлення металопластикових вікон із сучасних сертифікованих матеріалів в кількості 12 шт.загальною площею 19 м кв..

придбання та встановлення металопластикових дверей із сучасних  сертифікованих матеріалів в кількості 2шт. загальною площею 6 м кв.;

закупівля металочерепиці та перекриття даху загальною площею 171 м.кв.;

закупівля та встановлення водостококів: підвісних жолобів довжиною 21 м та водостічних труб довжиною 10 м;

закупівля сайтингу та облицювання зовнішніх стін сайтингом загальною площею 160 м кв.;

мурування печей і груб під топку дровами загальним об»ємом 6 м куб.;

облицювання кахлями груб і печей загальною площею 24 м кВ.

 

  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 59131, с. Селятин вул.. Українська,6  Путильського  району Чернівецької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 17.00год. 22 березня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03738) -2-33-35, 2-33-22