Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 04 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Дарина» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників та постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт та постачання медичного обладнання у межах Мікропроекту «Ремонт ФАПу в с. Дарівка Мартинівської сільскої ради Канівського району»
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Мартинівська сільська рада, Канівський район, Черкаська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 16 серпня 2010 року до 13.00, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 098497 1335 Тимошенко Людмила Петрівна та Костенко Марія Іванівна, контактний тел – 04736 91-2-11