Community Based Approach to Local Development
Thursday, 03 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Організація громади «Громадська організація «Терса» Гуляйпільського району та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна вікон у Верхньотерсянському НВК Гуляйпільського району – капітальний ремонт»: встановлення віконних блоків з металопластику (208,8 м2), встановлення підвіконників (108 м). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 70224 вул. Леніна, 70 , с. Верхня Терса, Гуляйпільський район , Запорізька область, (контактна особа Таран Валентина Михайлівна). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09.00 год., 14.06.2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (06145) 9 51 31, 095 25 35 987