Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 10 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

  Організація громади «Громадська організація «Надія» с. Вязівок, Городищенський район, Черкаської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Вязівок»: заміна вікон. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: сільська рада с. Вязівок. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 1 квітня 2010, до 10.00, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: сільська рада с. Вязівок, Городищенський район, Черкаська область зазначеними вище або за телефонами: 047342-25-80, 04734 94-5-33