Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 06 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Регіональна Агенція розвитку Краковецької селищної ради» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Влаштування та оснащення ФАПу в с.Мор’янці»: внутрішні будівельні роботи, ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення, ремонт електромережі, внутрішні і зовнішні будівельно-оздоблювальні роботи. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно – будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 81086, Львівська область, Яворівський район, смт.Краковець, вул. М.Вербицького, 1 (Краковецька селищна рада). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00 год. 21 липня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (259) 2-24-58, 2-61-66, 067 353 26 65