Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Четвер, 30 квітня 2009

Підписання першої угоди про співпрацю в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Summy.jpg29 квітня 2009 року в Тростянецькій районній раді відбулося урочисте підписання угоди між Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Громадською організацією Буймерської сільської ради «Мрія» на реалізацію мікропроекту «Шкільний автобус с. Буймер». На підписанні угоди були присутні голова Тростянецької районної ради Едуард Холодов, заступник голови Тростянецьцької райдержадміністрації Анатолій Шутяєв, голова Буймерської сільської ради.

На сьогодні, це перша громадська організація не нільки в Тростянецькому районі, а і в Сумській області, з якою офіційно укладена угода про співфінансування мікропроекту. Вартість мікропроекту «Шкільний автобус с. Буймер» складає 250,516 тис. грн, з яких внесок Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - 80,0 тис. грн., внесок громади – 12,526 тис. грн., районного бюджету – 77,99 тис. грн. , обласного бюджету – 80,0 тис. грн.

Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Шутяєв зауважив: «Приємно, що наші громади вчаться залучати кошти на соціальний розвиток і це робить нас ближчими на крок до Європи». Начальниця відділу освіти райдержадміністрації Ірина Касміна поздоровила представників громади с. Буймер та зазначила, що «добре, що є такі міжнародні проекти, які мають змогу допомагати сільским громадам та сільским школам». 

В свою чергу, голова громадської організації «Мрія» Ірина Галицька подякувала за допомогу та підтримку у підготовці мікропроектної пропозиції і запевнила, що це, хоча і перший проект громади с. Буймер, але не останній.