Community Based Approach to Local Development
AR Crimea
Friday, 14 February 2014

Нагородження переможців телепроекту "Громадська справа" в Криму

Read more...                                                                 

13 лютого відбулося урочисте нагородження громад телепроекту "Громадська справа". Автор телепроекту К. Громова зі своєю командою відвідала більше 20 кримських громад - партнерів проекту МРГ- 2. На телепроекті були представлені короткі версії сюжетів про досягнення громад. Члени журі спільно з гостями голосували за ту громаду, яка, на їх погляд, зробила більше і краще за інших, а головне реалізувала свою ідею до кінця 2013 року. Наприклад, жителі села Привітне Кіровського району розбили тематичний парк навколо школи, громада села Геройське Сакського району - сквер біля меморіалу дев'яти героям СРСР, с. Калініно Первомайського району - відреставрували фонтан і придумали свій власний конкурс лавок, які тепер прикрашають площу навколо фонтану, а с. Матвіївка зробили власноруч дитячий майданчик. Протягом року журналісти проекту спільно з журі в ефірі відстежували, як громади справляються з поставленою метою, і ось , підведені підсумки та нагороджені громади - переможці с. Привітне , с. Калініно та с. Геройське отримали спеціальні призи від Проекту МРГ - фотоапарати та календарі. Вітаємо наших переможців! Фотографії з події

 

 
Wednesday, 18 December 2013

Підсумкове засідання Коордінаціної ради з реалізації Проекту

Голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов провів засідання Координаційної ради з реалізації в Автономній Республіці Крим Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-II». Проект спрямований на підтримку розвитку сільських громад та покращення їх умов життя.В ході засідання учасники обговорили комплекс питань щодо реалізації на території Криму проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-II», а також розглянули проблеми реалізації проекту в 2013 році і його перспективи в наступній фазі. Детальныше...

 
Wednesday, 11 December 2013

Підвищення громадської обізнаності в сфері енергоефективності в громаді с. Геройське

10 грудня 2013 р. відбулася навчальна поїздка у пілотну громаду проекту МРГ-2 с. Геройське Сакського району АРК по енергоефективних об'єктах, де використовуються відновлювальні джерела енергії на об'єктах соціальної сфери в сільських територіях. Візит був організований для керевників ОГ, голів сільскіх рад та контактніх осіб з РРЦГ 8 районів-партнерів Проекту. Учасники поїздки отримали знання та на прикладі дізнались про переваги використання інноваційного вуличного освітлення та теплового насосу в палаці культури у с. Геройське, розглянули основні моменти використання ВДЕ за видами альтернативних джерел енергії та їх застосування в соціальній сфері, а також навчилися самостійно визначати соціальні сфери для застосування альтернативних джерел енергії на своїйх теріторіях. Фотографії

 
Thursday, 05 December 2013

Перший конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Ніжньогірського району

3 грудня 2013р. пройшло перше засідання конкурсної комісії з проведення Нижньогірського районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування АР Крим. У результаті плідної роботи сільських голів, активістів сільських громад на надійшло 19 проектів тринадцяти сільських та одної селищної ради.
Слід відзначити високий рівень якості написання проектів. Радує різноманітність і актуальність усіх проблем, порушених у проектах. Це обладнання дитячих майданчиків, створення етнографічного музею, забезпечення населення питною водою, питання опалення закладів соціально - культурної сфери з використанням інноваційних технологій, освітлення села тощо.
Фінансування програми здійснюється за рахунок залучення додаткових ресурсів у грошовому чи негрошовому еквіваленті і за рахунок коштів районного бюджету, коштів республіканського бюджету, коштів з фонду Всекримського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, відповідних місцевих бюджетів, коштів міжнародних фінансових організацій, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
В результаті проведеної роботи підведені підсумки конкурсу та складено рейтинг поданих проектів. Учасниками - переможцями, які набрали найбільшу кількість балів, стали:
Нижньогірська селищна рада - проект «Створення дитячих спортивно - ігрових майданчиків по вул. Гагаріна та Лісовій в Нижньогірському» (25 балів) ;
Іванівська сільська рада - проект «Створення умов для розвитку фізкультури і спорту на території сіл Іванівської сільської ради шляхом обладнання спортивного залу для занять боксом сільської молоді» (24,5 бали);
Якимівська сільська рада - проект «Створення кримськотатарського етнографічного музею Бейг'ази» (24 бали);
Зоркінска сільська рада - проект «Капітальний ремонт водопроводу с.Ніжинське Нижньогірського району АР Крим» (23 бали);
Ізобільненська сільська рада - проект «Поточний ремонт та реконструкція опалювальної системи поштового відділення с. Ізобільне Нижньогірського району» (22,5 бали);
Лиственска сільська рада - проект «Підключення артезіанської свердловини до водопроводу села Листяне» (22 бали);
Желябівська сільська рада - проект "Втілимо дитячі мрії в життя - подаруємо їм тепло і комфорт" (21,5 бали);
Пшеничненська сільська рада - проект «Підвищення якості соціальних та адміністративних послуг шляхом впровадження енергозберігаючих технологій в опаленні приміщень » ( 21 бал).

Фотографії

 
Thursday, 08 August 2013

Успіхи громад Джанкойського району

29 липня за сприянням проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -2", відбулися урочисті заходи з нагоди завершення громадами с. Ярке та с. Луганське Джанкойського району своїх перших мікропроектів у сферах енергозбереження та водопостачання.  Ярківська громада провела роботи з ремонту вуличного освітлення, а Луганська - ремонт водоводу, з метою поліпшення водопостачання та якості питної води.
У заходах взяли участь перші особи району, сільські голови, координатор Проекту, та, звичайно, самі жителі ціх сіл, які докладно розповідали про отриманий досвід у процесі реалізації своїх громадських ініциатів. Детальніше http://dzhankoy.com.ua/news/?IDnews=1103, http://dzhankoy.com.ua/news/?IDnews=1102

 
Thursday, 25 July 2013

Визит пані Алессандри Тисот до Ніжньогірського району

смт. Ніжньогірське та с. Акімівка Ніжньгірського району АРК, 24 липня 2013 року пройшов перший робочий визит новопризначеного директора системи ООН в Україні пані Алессандри Тисот. Мета даного визиту - знайомство з діяльністю проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» (МРГ-2) спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя, на території Криму, а саме у Ніжньгірському районі.

Про це йшлося на зустрічі с з громадою с. Акімівка Ніжньогірського району та на круглому столі у районному Ресурсному центрі громад – за участі К.М. БАХАРЕВА, Голові постійної Комісії ВР АРК з нормотворчої діяльності, організації роботи Верховної Ради та зв'язків з громадськістю та Є.З. Фікса, заступника даної Комісії, В.Б. БОУЛА, заступника міністра економічного розвитку та торгівлі АРК, Р.І. Голосової, першого заступника Асоціації органів місцевого самоврядування АРК і м. Севастополь, голів райдержадміністрації, райради, сільських рад та громад – партнерів Проекту Ніжньгірського району.

Під час заходів було представлено сільскою громадою с. Акімівка, органами місцевої виконавчої влади та самоврядування пояснення підходу, що покладений в основу всього проекту МРГ, а саме «розвиток, орієнтований на громаду» який передбачає виявлення пріоритетів розвитку, спільного планування та реалізування заходів для сталого розвитку свого села, селища чи міста.

Мікропроект грмади у сфері енергозбереження: «Енергозберігаючі заходи у ДУЗ «Колосок» с. Акимівка Нижньогірського району АРК. Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків», який було успішно реалізовано органом самоорганізації населення «Акимівський сільський комітет» с. Акімівка мав бюджет 173324,00 грн. (з яких 21784,00- внесок громади, 20861,00 - сільської ради, 20000,00 - районна адміністрація/районна рада, з бюджету АРК - 30736,00 та 79942,00 - внесок ПРООН. На ці кошти було замінено вікон - 40 шт. та дверей - 12 шт.

На круглому столі у районному Ресурсному центрі громад обговорювалося соціальний та економічний розвиток на місцевому рівні, шляхом посилення місцевого врядування та реалізації ініціатив громад як на території Нижньогірського району, так і на усій території АР Крим взагалі.
Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні сприяють місцевому розвитку, орієнтованому на громади в Україні впродовж багатьох років. Важливим компонентом підходу, що базується на місцевому розвитку за активної участі громадян, є те, що ми намагаємося значним чином поліпшити вміння та здатність місцевих громад та місцевого керівництва з метою сприяння формування в них почуття спроможності колективно вирішувати свої проблеми.

Фотографіі визиту

 
Wednesday, 12 June 2013

Візит експерта від місії спостерігачів ЄС в АРК

5 червня 2013 відбувся візит експерта - Олега Кирієнка від місії спостерігачів ЄС в АР Крим. У рамках візиту було проведено зустріч з представниками республіканської влади з А.В. Коваленко - начальником управління інноваційної та іміджевої політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі АР Крим, В.М. Кличниковим - головою комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим зі взаємодії з органами місцевого самоврядування в Автономній Республіці Крим, Р.І. Голосовим - першим заступником голови Асоціації органів місцевого самоврядування в АР Крим та м. Севастополь.Також експерт відвідав громади села Костянтинівка та Донське, Сімферопольського району.

Read more...
 
Saturday, 01 June 2013

Анатолій Могильов: Співпраця з міжнародними організаціями донорів дозволяє інтенсивно розвивати регіони Криму

30 травня 2013 року в Сімферополі розпочав роботу II Форум донорів міжнародної технічної допомоги. Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов привітав учасників форуму і висловив подяку організаціям донорів за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Криму.

Read more...
 
Friday, 24 May 2013

Відкриття дитячого садочку у с. Новостепове Джанкойського району

У рамках проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ! 23 травня 2013 р. у с. Новостепове Джанкойського району після ремонту відкрився дитячий сад. Як розповіла директор дошкільного навчального закладу Людмила Бражнікова, двоповерхова будівля дитсадка побудовано і введено в експлуатацію в 1959 році. З тих пір воно не ремонтувалося, віконні та дверні блоки помітно зносилися. У закладі виховуються близько 90 дітей з сіл Новостепове, Костянтинівка, Тимофіївка.Співпраця сільської громади з проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ" почалося в 2011 році, коли актив села об'єднався до органу самоорганізації населення (ОСН "Райдуга").

Read more...
 
Thursday, 25 April 2013

Телепроект "Громадська справа"

Відкриття телепроекту "Громадська справа" пройшло 19 квітня 2013 року у с. Пятихатка Красногвардійського району (АР Крим). На зустріч були запрошені для обговорення громади-учасники конкурсу разом з сільскими головами: громада с. Ароматне Білогірського району, с. Привітне Кіровського району, с. Донське Сімферопольського району, с. Новопавлівка Красноперекопського району та с. Геройського Сакського району.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 4