Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 January 2015

Райони-партнери Проекту МРГ-ІІІ у Харьківській області

Визначені райони-переможці третьої фази проекту ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Харьківськой області.
Згідно рішення комітету з конкурсного відбору від 24 листопада 2014р., були визначені райони області для участі у третій фазі проекту ЄС/ПРООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Ними стали: Балаклійський, Барвінківський, Великобурлуцький, Золочівський, Красноградський, Сахновщинський, Харківський та Чугуївський райони. Про це повідомила заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.
Також обрані резервні райони, що можуть бути залучені до роботи в разі відмови основних учасників. До нього увійшли: Дворічанський, Коломацький, Краснокутський та Первомайський райони Харківщини.
«Реалізація зазначеного проекту дозволить не тільки залучити додаткові кошти міжнародних донорів та забезпечити сталий місцевий розвиток, але й надати громадам дієві механізми та технології для ефективного вирішення власних проблем», - підкреслила заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.