Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 January 2015

Визначені об’єкти соціальної інфраструктури для переселенців

В рамках реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ», який фінансується і впроваджується в Харківській області Програмою розвитку ООН та Європейським союзом, були затверджені для подальшого фінансування перші об'єкти соціальної інфраструктури, де розміщені переселенці із зони АТО. А саме для подальшого фінансування були визначені наступні об'єкти: Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа та Хорошевський геріатричний пансіонат.
Очікується, що обсяг фінансування складатиме близько 1 млн. грн. Про це поінформував перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін.
«Об'єкти вже пройшли попередній моніторинг інженерів ПРООН на предмет визначення обсягу робіт, необхідних для модернізації цих будівель. Наразі закінчується процес розробки та затвердження проектно-кошторисної документації. Це дозволить нам забезпечити прийнятними умовами для проживання в зимовий період більше 100 соціально-незахищених осіб із зони АТО, серед яких інваліди, жінки з дітьми дошкільного віку, люди похилого віку», - зазначив Ігор Райнін.