Community Based Approach to Local Development
Friday, 15 May 2015

Самоорганізація громади м. Мерефа

14 травня 2015 року в м. Мерефа у рамках муніципального компоненту третьої фази спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) була підписана Угода про партнерство між Программою розвитку Організації Об'єднаних Націй та Мереф'янською міською радою. Захід зібрав разом представників місцевих органів влади, громадського та приватного секторів та медіа для обговорення подальшої співпраці щодо сприяння сталому місцевому розвитку задля покращення умов життя людей.

На офіційному заході були присутні такі почесні гості, як координатор муніципального компоненту у Харківської області від Проекту МРГ Умерова Джеміле, голова Мереф'янської місокї ради Сітов Веніамін, а також керівники відділів міської ради.

Завдання Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в сфері розвитку міст полягає в сприянні до становлення «ефективного власника житла», впровадженню методів раціонального управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. Сприяти, на умовах спільного фінансування, реалізації ініціатив організацій місцевих громад, спрямованих на вирішення питань капітального ремонту та підвищення енергоефективності житлових будинків та будівель навчальних закладів, питань водопостачання та водовідведення в районах забудови садибного типу, раціонального використання ресурсів у житловому секторі, у впровадженні інноваційних технологій та підвищенні обізнаності населення в цих сферах.http://fotki.yandex.ru/next/users/alisabudnik/album/472927/view/1041551

IMG 9352