Community Based Approach to Local Development
Kirovohrad region
Monday, 21 July 2014

Візит представника місії штаб-квартири ООН до Кіровоградщини

 

14-15 липня 2014 року до Кіровограду завітав представник місії штаб-квартири ООН з метою обговорення питань реформування і процесів децентралізації місцевої влади в Україні Ніколас Гаріг – радник з питань місцевого врядування та децентралізації. Його супроводжували Оксана Реміга – старший програмний менеджер від ПРООН, Олена Рудич – спеціаліст з розвитку громад Проекту МРГ, Тетяна Дієва – асистент з моніторингу Проекту МРГ та перекладач.

 

На початку візиту гості відвідали Маловисківський районний ресурсний центр громад, де зустрілися з представниками Маловисківської районної ради, райдержадміністрації, Маловисківським міським головою, Оникіївським сільським головою. Обговорювались питання щодо можливих проблем та перспектив реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Згодом представники місії відвідали Іванівську сільську раду, де вже з вуст голови сільради було сказано про готовність стати пілотним полігоном для впровадження даних процесів на конкретній території. Гості також оглянули сучасні енергоефективні заходи (сонячні колектори), впроваджені на території ФГ «Омельяненко». 

Read more...

Read more...

Того ж дня відбувся "круглий стіл" представників місії з представниками області, присвячений обговоренню децентралізації влади в Україні. Зокрема перший заступник голови обласної державної адміністрації у своєму виступі зазначив, що реформування системи влади, її децентралізація мають на меті проведення кардинальних змін у системі державного управління, що у майбутньому дозволить нашій державі вийти на значно вищий рівень розвитку.

Read more...

Read more...

 

 

 
Thursday, 30 May 2013

Співпраця з ВНЗ триває

Read more...29 травня 2013 року в Кіровоградському національному технічному університеті для студентів старших курсів відбувся семінар на тему: "Діяльність ПРООН в Україні. Впровадження мікропроектів громад в рамках Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ". На семінарі були присутні представники кафедри міжнародної економіки: завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Іван Миценко та кандидат економічних наук, доцент Надія Стежко та радник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Микола Сухомлин. 

Read more...
 
Thursday, 30 May 2013

Представники Проекту МРГ та УАРОР відвідали Кіровоградщину

Read more...27 травня 2013 року відбувся ознайомчий візит до Кіровоградщини представників Української асоціації районних та обласних рад та Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ". Асоціацію представляли Євген Фишко, Сергій Цибитовський, Юрій Верес, Тимофій Синявський. Від Проекту МРГ – Олена Рудіч та  Ганна Яцюк. Метою візиту було ознайомлення з діяльністю громадських організацій, районних ресурсних центрів, а також співпраця з Українською асоціацією районних та обласних рад на Веб-порталі Центру сталого місцевого розвитку.

Read more...
 
Friday, 22 February 2013

Енергоефективний візит на Кіровоградщину

Read more...20-21 лютого 2013 року Кіровоградщину відвідав інженер центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ" Олександр Карнаух з метою проведення тренінгу "Реалізація мікропроектів громад в рамках компоненту з енергоефективності. Впровадження інноваційних енергоефективних технологій". 20 лютого 2013 року в рамках візиту до Олександрівського району О. Карнаух мав зустріч з головою районної державної адміністрації В. Авксентьєвим, який наголосив на готовності району не лише до впровадження проектів енергоефективності, а й до будь-яких експериментів в інших галузях. Інженер також відвідав Олександрівський відділок теплогенерації ПАТ "Інтерресурси" (виробника щепи).

Read more...
 
Wednesday, 30 January 2013

На засіданні обласної координаційної ради розглянули співфінансування та нагородили три РРЦГ

Read more...29 січня 2013 року в Кіровоградській облдержадміністрації відбулося засідання обласної координаційної ради реалізації Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ" (далі МРГ-ІІ). Участь у ньому взяли члени координаційної ради та представники районів-учасників Проекту МРГ-ІІ. На засіданні ради були розглянуті результати другого року діяльності Проекту МРГ-ІІ у Кіровоградській області, стан впровадження нових напрямків Проекту МРГ-ІІ – відтворення досвіду (реплікації), проектів енергоефективності та проектів сільського економічного розвитку, а також результати Всеукраїнського конкурсу Проекту МРГ на кращий районний ресурсний центр громад.

Read more...
 
Thursday, 27 September 2012

Стартувала практична робота з громадами по створенню кооперативів

Read more...26 вересня 2012 року в с. Підлісне Олександрівського району Кіровоградської області відбувся І діалог з громадою, яка братиме участь у впровадженні нового компоненту "Економічний розвиток сільських територій". Громадська організація "Підлісненське самоврядування – крок у майбутнє" разом з ГО "Гурівка майбутнього" с. Гурівка Долинського району здобули перемогу у конкурсі на участь у даному компоненті, і стали одними з перших пілотних громад, де розпочнеться робота зі створення кооперативів. Понад 50 осіб - членів ГО "Підлісненське самоврядування – крок у майбутнє" зібрались на перший діалог, під час якого було презентовано початковий варіант відеофільму про новий напрямок Проекту МРГ-ІІ, а саме створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) на базі громади, та обговорено з членами ГО напрямки діяльності кооперативу.

Read more...
 
Thursday, 06 September 2012

Як Кіровоградщина передавала свій досвід з розвитку громад Вірменській делегації

Read more...05 вересня 2012 року на Кіровоградщині перебувала делегація Республіки Вірменія з метою вивчення методології та обміну досвідом впровадження Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (далі Проект МРГ). Серед членів делегації були представники уряду та ПРООН у Вірменії. В рамках перебування гості мали зустріч з представниками органів влади області в Кіровоградській облдержадміністрації. Участь у ній взяли спеціаліст з розвитку громад Проекту МРГ Олена Рудич, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації Світлана Лобанова, начальник головного управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Олександр Чернявський, заступник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ірина Бойко та координатори Проекту МРГ в області.
Read more...
 
Wednesday, 30 May 2012

Кіровоградський ОПВ розширює напрямки навчання громад

Read more...29 травня 2012 року Кіровоградський обласний підрозділ впровадження Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ" спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою провів семінар-навчання для сільських та селищних голів області. Питання, що розглядалися протягом семінару, стосувалися розробки та впровадження громадських ініціатив на території Кіровоградської області, а саме основних аспектів діяльності Проекту МРГ. 

Окрім того спеціалісти ТПП ознайомили присутніх з механізмами проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, основними вимогами Закону України "Про здійснення державних закупівель", інноваційними технологіями, закордонним досвідом та умовами надання кредитів для будівництва об’єктів сільськогосподарського призначення.

Read more...
 
Sunday, 15 April 2012

Коло учасників Проекту МРГ-ІІ розширюється

Read more...Коло учасників Проекту МРГ-ІІ в Кіровоградській області розширилося – обрано 4 райони для участі у відтворенні досвіду (реплікації) Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ": Ульяновський, Знам'янський, Компаніївський та Новоукраїнський. На засіданні з відбору районів по відтворенню досвіду було розглянуто заявки від 7 районів. Враховувались соціально-економічні труднощі, доступ до питної вони, медичного обслуговування, потенціал в енергозбереженні та готовність до фінансового внеску.

13 квітня 2012 року у відібраних районах завершилися семінари-презентації Проекту. Дані заходи в районах відвідали 153 особи, серед них голови та секретарі сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій та районних рад, представники громадських організацій та ЗМІ.

Read more...
 
Saturday, 24 March 2012

На Кіровоградщині відбулося засідання регіонального круглого столу з енергоефективності

Read more...23 березня 2012 року в малій залі обласної державної адміністрації, в рамках співпраці з Проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ" (МРГ), відбулося засідання регіонального круглого столу щодо розробки і впровадження регіональної стратегії з енергоефективності у Кіровоградській області. У засіданні взяли участь незалежний експерт з енергоефективності Черкашин І. Ю., спеціаліст з енергоефективності і відновлювальних джерел енергії Проекту МРГ Баськов О. А., перший заступник голови обласної ради Шаталов О. С., заступник голови обласної державної адміністрації Яременко С. О., інші представники органів виконавчої влади та самоврядування.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 2