Community Based Approach to Local Development
Odesa region
Wednesday, 29 October 2014

І знову обмін досвідом

Read more...29 жовтня поточного року за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» в Одеській області відбувся ознайомчий візит з метою підвищення обізнаності населення щодо енергоефективності в регіоні.

 Представники обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, представники об’єднань громад в Одеській області відвідали громади села Одрадове Роздільнянського району та села Конопляне Іванівського району. Учасники візиту познайомились з успішними прикладами впровадження проектів щодо енергоефективності в регіоні та обмінялися досвідом налагодження якісної співпраці між владою та громадами.

Учасники ознайомчого візиту отримали досвід щодо успішного впровадження енергоефективних проектів, особливостей їх втілнергоефективний об’єкт дійсно став енергоефективним та економічно вигідним.

Read more...
 
Tuesday, 21 May 2013

Європейський weekend з одеським акцентом

Read more...І знову Одеська область відзначає День Європи, з нагоди якого у минулі вихідні одеситам було запропоновано зануритись у яскраві кольори багатонаціональної Одещини. Отже, у цьому році жителям та гостям міста було запропоновано взяти участь у фестивалі європейського кіно, тематичному велопробізі та молодіжному квесті, присвяченому історії та європейським корінням Одеси. Урочистості офіційно були розпочаті 19 травня 2013 року флеш-мобом, що відбувся на Потьомкінських сходах. 

Read more...
 
Tuesday, 26 March 2013

До нас їде енергоревізор…

Read more...Попередній аудит проведено, висновки та зауваження експерта будуть використані громадами-учасниками при доопрацюванні ідей та підготовці якісної проектно-кошторисної документації. Незважаючи на те, що обстеження проводилось лише на обраних до впровадження об’єктах, захід був настільки наочним та практичним, що поради, надані спеціалістом, можуть бути використані і для інших соціальних споруд та приватних будинків мешканців села.

Read more...
 
Friday, 08 March 2013

Енергоефективні примудрощі

Read more...06 березня 2013 року в м. Одеса відбувся міжрайонний семінар-тренінг на тему: "Реалізація мікропроектів громад в рамках компоненту з інноваційного енергозбереження", в межах реалізації в Одеській області спільного проекту ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду. Фаза - ІІ". Під час семінару-тренінгу було висвітлено низку важливих питань, а саме: шляхи та методи успішної реалізації ініціатив територіальних громад з енергоефективності; особливості підготовки проектної документації; сприяння місцевих органів влади в процесі реалізації проектних пропозицій територіальних громад; ефективність раціонального використання енергії у соціальних об’єктах сільської місцевості, економічна обумовленість та позитивний вплив використання інноваційних технологій.

Read more...
 
Friday, 22 February 2013

Щоб фінанси не співали…

Read more...19 – 20 лютого 2013 року представники Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та АР Крим мали змогу взяти участь у кущовому тренінгу "Фінансова звітність недержавних громадських організацій", який було проведено у Миколаєві. Представники фінансового відділу Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" поділилися досвідом з районними координаторами та представниками громад у питаннях планування та організації фінансування господарської діяльності організацій громад на прикладі впровадження мікропроектих пропозицій Проекту МРГ.

Read more...
 
Tuesday, 25 December 2012

Річний підсумок

Read more...24 грудня 2012 року відбулося чергове засідання обласної координаційної ради в рамках спільного проекту ЄС та ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза – ІІ", де були підведені підсумки діяльності в Одеській області, районними координаторами поінформовано про стан впровадження проекту в районах та хід його висвітлення в засобах масової інформації. Учасники заходу обговорили проблемні питання, які виникають під час впровадження мікропроектів громад та шляхи їх вирішення. За результатами засідання – затверджено подальший план діяльності на 2013 рік для районів-учасників Проекту в Одеської області.

Read more...
 
Friday, 13 July 2012

Датський погляд на Одещину

Read more...В рамках ознайомчого візиту пана Ларсена, фінансового експерта ПРООН у Копенгагені, до України 11 липня 2012 року спільно з координаторами Проекту МРГ в Одеській області були проведені зустрічі з представниками обласної державної адміністрації; керівництвом, фінансовими та технічними спеціалістами Іванівського району, відвідування сіл Баранівської сільської ради. Під час ділової зустрічі пан Ларсен мав змогу ознайомитись з питаннями щодо фінансових аспектів впровадження Проекту в Одеській області, відвідав Іванівський РРЦГ.

Read more...
 
Friday, 06 July 2012

Енергоефективні технології крокують до селищ області

Read more...В рамках чергового засідання обласної координаційної ради 06 липня 2012 року було проведено семінар, де Обласним підрозділом впровадження було презентовано новий енергоефективний компонент Проекту ЄС/ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ", який є новою опцією імплементації існуючої фази СВА. Учасникам заходу були надані роз’яснення щодо пріоритетних напрямків діяльності компоненту та його особливостей, можливостей співфінансування мікропроектів, критерії щодо відбору учасників, тощо. Також поінформовано, що Одеська область буде брати участь за схемою звичайного пілотування, в межах якої планується реалізація 6 мікропроектних ініціатив громад з залученням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії.

Read more...
 
Monday, 21 May 2012

"День Європи – 2012" в Одеській області

Read more...19 травня 2012 року в м. Одеса було відзначено "День Європи – 2012" в Одеській області. Головна мета святкування – поширення ідеї єднання європейських народів та ствердження спільних європейських цінностей, а також ознайомлення громадськості з європейською культурою та історією. Ключовою подією стала виставка-ярмарок "День Європи – 2012", під час якої функціонувало "Європейське містечко". У рамках містечка було проведено святковий концерт за участю національних колективів європейських діаспор. Функціонувала "школа європейських мов", де професійні викладачі навчали городян грецькій, французькій, англійській та польській мовам.

Read more...
 
Monday, 30 April 2012

Тепло увімкнено!

Read more...26 – 27 квітня 2012 року в м. Одеса відбувся Міжнародний круглий стіл "The Heat Is On" ("Тепло увімкнено"), проведення якого було ініційовано Братиславським офісом ПРООН та Старшим програмним менеджером ПРООН в Україні Оксаною Ремігою. У заході взяли участь національні та міжнародні експерти ПРООН з енергозбереження, представники Проекту МРГ, громадських організацій, компаній-учасниць асоціації енергоаудиторів, вищих навчальних закладів, в тому числі й студенти – майбутні спеціалісти з енергозбереження. Відправною точкою заходу стало вирішення проблеми опалення в сільських громадах на півдні України, однак враховувалась і ситуація в сільських громадах поза межами України, в інших країнах СНД, на Балканах та Грузії. Не дивлячись на високі субсидії на електроенергію та газ, витрати на енергію складають велику частину бюджету сільських домогосподарств та соціально-значущих установ.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 2