Community Based Approach to Local Development
Poltava region
Friday, 31 July 2015

Поважні гості відвідали Полтавщину

Read more...29 липня 2015 року  Полтавщину відвідали Координатор системи ООН в Україні,  Постійний Представник ПРООН в Україні Ніл Вокер та старший програмний менеджер ПРООН Оксана Реміга. В ході зустрічі поважні гості зустрілися з головою районної ради Сергієм Пазюком та першим заступником голови районної державної адміністрації Владиславом Гуленком, координатором районного ресурсного центру Наталією Скорик, начальником відділу економіки райдержадміністрації Іриною Солдатовою, представниками місцевих ЗМІ. Вони познайомилися з Пирятинським районом, його здобутками та досягненнями в Проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та у роботі з інвестиційними проектами взагалі. Також Пан Н.Вокер та пані О.Реміга ознайомилися з роботою Пирятинського районного ресурсного центру громад.

 

 
Wednesday, 15 July 2015

Фінансовий тренінг для громад Полтавської області

15 липня 2015 року в каб. 219 Полтавської облдержадміністрації  пройшов тренінг «Фінансовий менеджмент ГО. Фінансові аспекти впровадження МП пропозиції»

Метою тренінгу було дати слухачам (бухгалтерам, всім партнерам громад) знання по колу питань стосовно фінансової діяльності ОГ відповідно до чинного законодавства та вимог  Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: підхід у забезпеченні неприбутковості організації, веденні бухгалтерських документів, звітності перед контролюючими органами, правил закупівлі згідно вимог ПРООН, правильному оформленню документів та звітності перед ПРООН. 

Учасники тренінгу : скарбники, голови громадських організацій - учасників проекту, представники сільських, селищних рад, голови та  бухгалтери ОСББ відібраних міст Комсомольська та Миргорода, муніципальні координатори міст-учасників, координатори проекту від Полтавської облдержадміністрації.

 

 

 
Monday, 29 June 2015

Перше засідання обласної координаційної ради Проекту на Полтавщині

24 червня 2015 року в к. 422 Полтавської обласної ради  відбулося засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. В засіданні взяли участь Марченко Володимир Олександрович -  в.о. голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради, виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Вадимович Орлов, члени Координаційної ради, зокрема голови  райдержадміністрацій та районних рад восьми районів області, у яких впроваджується Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та міські голови двох міст-учасників, керівники районних ресурсних центрів районів - учасників ІІІ фази Проекту, муніципальні координатори міст-учасників, керівники та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На обласній координаційній раді розглянуті наступні питання:

 1.      Стан впровадження, виклики та проблемні питання третьої фази Проекту у Полтавській області;
 2.      Стан впровадження Проекту в районах-учасниках;
 3.      Стан впровадження Проекту в містах-учасниках;
 4.      Готовність до відкриття об’єктів для тимчасово-переміщених осіб у м. Комсомольськ та смт. Нова Галещина;
 5.      Плани та завдання впровадження Проекту на 2015 рік

Про підсумки роботи Проекту в області станом на червень 2015 року поінформував Орлов Дмитро Вадимович – в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Також виступаючий окреслив проблемні питання та  виклики роботи третьої фази проекту в області. Досягнення кожного району демонстрували голови районних рад, районних адміністрацій та керівники районних ресурсних центрів. Про досягнення нового компоненту Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – муніципального, інформували представники міст - учасників Проекту.

Одним з головних питань, яке розглядалося на засіданні координаційної ради було – підготовка до здачі об’єктів для тимчасово-переміщених осіб. Цей напрямок підтримує Проект і відповідно виділяє великі кошти. Тому необхідно реалізувати його як найкраще і створити умови для комфортного проживання даної категорії громадян, тим більше, що мова йде про людей з обмеженими можливостями.

         Підсумовуючи засідання, В.О.Марченко звернувся до представників районів, міст, відділів та департаментів облдержадміністрації, ДП «Укрдержбутекспертиза», ПАТ «Полтаваобленерго» всіляко сприяти та підтримувати ініціативи громад, заохочувати їх.

 
Wednesday, 10 December 2014

Інформаційний семінар по використанню відновлюваної енергії

20 листопада 2014 року, викладачі та студенти факультету економіки  та менеджменту Полтавської державної аграрної академії взяли участь у інформаційному семінарі з використання відновлюваної енергії на об’єктах соціальної сфери в сільських територій. Семінар відбувся у рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ).  Основна частина семінару  відбулася в Чутівській райдержадміністрації і розпочалась зі вступного слова поважних гостей та господарів заходу, а саме: першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації О. С. Пругло; заступника голови Полтавської обласної ради В. М. Миколайчука; в.о. голови Чутівської районної ради В.Г. Калаура та голови Чутівської райдержадміністрації Л.А. Володькіної, в.о. директора Департаменту – начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації Д. В. Орлова.

 

Детальніше: http://www.pdaa.edu.ua/news/informaciynyy-seminar-po-vykorystannyu-vidnovlyuvanoyi-energiyi

 
Tuesday, 25 November 2014

Семінар по використанню відновлювальної енергії на об'єктах соціальної сфери та в сільських територях проекту ЄС/ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

20 листопада 2014 року в селищі Чутове Полтавської області відбувся Інформаційний семінар по використанню відновлювальної енергії на об’єктах соціальної сфери та в сільських територіях Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Метою семінару був обмін досвідом, новими знаннями, напрацюваннями та здобутками у сфері енергоефективності та енергозбереження.

У заході взяли участь Пругло Олег Євгенович – перший заступник голови облдержадміністрації, Орлов Дмитро Вадимович – в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, керівники районних державних адміністрацій та районних рад районів – учасників другої та третьої фаз Проекту, у тому числі учасники енергоефективної складової, а також  представники громадських організацій Чутівського району, проектних організацій, студенти Полтавської державної аграрної академії.

Під час семінару учасники ознайомились із результатами реалізації другої фази Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2011 – 2014 роках, практикою використання відновлюваних джерел енергії на об’єктах соціальної сфери та в сільських територіях на прикладі районів-учасників енергоефективного компоненту другої фази Проекту, перспективами впровадження інноваційних технологій та використання альтернативних джерел енергії у сільській місцевості. 

Відбулась навчальна поїздка для учасників семінару по енергоефективних об’єктах Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чутівському районі області. Учасники відвідали Кочубеївську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та Сільську громадську організацію «Спільна думка».

http://www.adm-pl.gov.ua/news/seminar-po-vikoristannyu-vidnovlyuvalnoyi-energiyi-na-obiektah-socialnoyi-sferi-ta-v-silskih-te

 
Friday, 14 November 2014

Визначено вісім районів Полтавщини для участі у третій фазі Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

7 листопада 2014 року відбулася скайп-конференція з відбору районів Полтавської області для участі у третій фазі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участі Старшого програмного менеджера ПРООН в Україні пані Оксани Ремиги, міжнародного менеджера проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пана Джейсінгха Саха, першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Євгеновича Пругла, виконуючого обов’язки голови Полтавської обласної ради, заступника голови Полтавської обласRead more...ної ради Володимира Олександровича Марченка, в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, координатора Проекту Дмитра Вадимовича Орлова.

У ході наради було проаналізовано хід впровадження Проекту на Полтавщині та підведені підсумки результатів проектної діяльності в першій та другій фазах Проекту впродовж 2008-2014 років.

Учасники наради розглянули пропозиції щодо участі у третій фазі Проекту від 18 районів: Чорнухинський, Лохвицький, Гадяцький, Шишацький, Козельщинський, Котелевський, Чутівський, Кобеляцький, Полтавський, Семенівський, Глобинський, Решетилівський, Великобагачанський, Пирятинський, Оржицький, Зіньківський, Карлівський, Кременчуцький.

Спільним рішенням заснованим на методиці оцінки та відбору районів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а також рейтингу  проведеному у центральному офісі Проекту, що включає в тому числі оцінку наявного потенціалу та готовності до співфінансування пропозицій громад  визначено 8 районів, на території яких буде реалізовано ініціативи громад в рамках Проекту:

Лохвицький

Шишацький

Козельщинський

Чутівський

Пирятинський

Оржицький

Зіньківський

Кременчуцький

Окрім цього визначено шість резервних районів: Полтавський, Великобагачанський, Карлівський, Чорнухинський, Котелевський, Семенівський.

 
Wednesday, 12 November 2014

Перше засідання координаційної ради третьої фази Проекту відбулося на Полтавщині

В Полтаві 30 жовтня 2014р. у приміщенні  Полтавської обласної адміністрації відбулося розширене засідання координаційної ради щодо впровадження на території Полтавської області ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На засідання було  проаналізовані результати та досягнення Проекту в  Полтавській області 1- 2 фази  та окреслені подальші  перспективи співпраці на майбутнє.

Присутні ознайомилися з напрямками роботи у третій фазі Проекту:

1. Основний компонент третьої фази Проекту

2.Додатковий компонент третьої фази Проекту (з економічного або муніципального розвитку)

3. Додатковий компонент з допомоги внутрішньо переміщеним особам

 
Monday, 10 November 2014

На Полтавщині успішно стартувала третя фаза Проекту МРГ

На Полтавщині було успішно представлено Третю фазу спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Презентація відбулася 9 жовтня 2014 року під час регіонального семінару за участі виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка, голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука, Старшого програмного менеджера ПРООН в Україні Оксани Реміги, начальників департаментів, управлінь, територіальних підрозділів обласної державної адміністрації та обласної ради, керівників районних державних адміністрацій та рад, керівників міських та сільських рад. В урочистій обстановці Віктор Бугайчук, Володимир Марченко, Оксана Реміга підписали Угоду про партнерство та реалізацію в області третьої фази проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

 
Friday, 07 June 2013

Полтавщина зустрічала Посла, голову Представництва Європейського Союзу в Україні пана Яна Томбінські

07 червня 2013 року на  Полтавщині з робочим візитом перебувала офіційна делегація  на чолі з Послом Європейського Союзу, головою Представництва Європейського Союзу в Україні паном Яном Томбінські. Програма візиту передбачала зустрічі з міським головою О.Ф. Мамаєм, керівництвом області: головою облдержадміністрації О.В. Удовиченком, головою ради І.М. Момотом, заступником директора Департаменту – начальником управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Д.В. Орловим.

Read more...
 
Friday, 07 June 2013

Громади Полтавщини набирають оберти

05 червня 2013 року в приміщенні Полтавської районної адміністрації відбувся круглий стіл за темою "Презентація проміжних результатів проекту "Підтримка багатостороннього співробітництва для розробки і впровадження місцевих стратегій сталого розвитку в трьох сільських громадах Полтавського району". У засіданні круглого столу взяли участь представники усіх районів Полтавської області з метою передачі досвіду співпраці з донорськими організаціями на прикладі Проекту  Європейсього Союзу "Стимулювання багатостороннього співробітництва в розробці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку в трьох сільських громадах Полтавського району".

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 2