Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Місцевий розвиток орієнтований на громаду | CBA

Перші результати діяльності агро-сервісних кооперативів у Донецькій області

Детальніше...

11 жовтня 2013 р. у селі Многопілля Амвросіївського району Донецької області відбулося виїзне засідання Обласної координаційної ради Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» (МРГ). Метою зустрічі було обговорення результатів пілотних мікропроектів, які спрямовані на активізацію аграрного розвитку сільських районів. З цією метою, голови 18 районів ознайомилися із досвідом одного з двох пілотних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) «Мій Добробут», що був створений за підтримки МРГ-2 у Донецькій області. Пані Алессандра Тісот, координатор системи ООН і постійний представник ПРООН в Україні, взяла участь у виїзному засіданні.

Детальніше...
 

Економічні ініціативи сільских громад мають бути підтримані

18 і 23 січня 2013 року спеціалістами Сумського Національного Аграрного Університету було проведено семінари по створенню сільськогосподарських кооперативів в Сумській області. До участі у семінарах були запрошені представники органів місцевого самоврядування і зацікавлені члени громад. Під час семінару учасники мали змогу отримати інформацію щодо державних та місцевих програм підтримки створення і функціонування сільськогосподарчих кооперативів. Зокрема, заступник голови Сумської обасної ради інформував присутніх про те, що на зазначені цілі обласним бюджетом передбачені 2,3 млн. грн. Кошти будуть надаватися у вигляді поворотної фінансової допомоги.

Детальніше...
 

Молоді журналісти відвідали партнерську громаду Проекту МРГ

 

Детальніше...Група молодих журналістів відвідала громаду с. Коржі, Київської області, яка брала участь у Проекті МРГ. Під час візиту вони мали змогу познайомитись з методологією Проекту і на власні очі побачити результати впровадження. Про те що вони побачили, можна почитати за посиланнями:

 

https://medium.com/@innabereznitska/160-b6477114235c>

 

https://medium.com/@maryprokopenko/3031f12d467d>

https://medium.com/@alinamordiuk/36342f05e20b>

 

https://medium.com/@enpijournalism/4fc159454485>

 

https://medium.com/@irynavovk/760afd86af3>

https://medium.com/@elenatroyanskaya/23d966d36432>

 

https://medium.com/@NATA07031974/40abe63564fa>

 

 

 

 

 

 

 

Візит керівництва проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громад" до Львівської області

2 липня 2014 року пані Оксана Реміга та пан Джейсінгх Сах відвідали Львівську область. В ході візиту вони зустрілися із заступником голови Львівської обласної ради та Детальніше...представниками обласної адміністрації. Сторони обговорили поточні питання співпраці спільного Проекту ЄС\ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громад" із Львівською обласною владою у сфері впровадження мікро-проектів, та, зокрема, у сфері впровадження компоненту з енергоефективності та інноваційних джерел енергії.

Детальніше...В ході свого візиту пані Реміга та пан Сах відвідали також громаду села Нижнє Синьовидне Сколівського району, де зустрілися із активістами громади та представниками

районной влади. Актив громад поділився досвідом впровадження мікро-проекта (енергозберігаючими заходами в загальноосвітній школі села), отриманими результатами та планами на майбутнє. 

 

Громади Запоріжжя продовжують впроваджувати енергоефективні мікропроекти

Детальніше...Запорізькій області відбулось урочисте відкриття відремонтованого дитячого садочку у с. Благовіщенка Куйбишевського району. За підтримки Проекту було встановлено систему гарячого водопостачання  з застосуванням сонячних колекторів, замінено вікна та двері, частково утеплено фасади. Завдяки комплексному ремонту будівлі дитячий садок лишатиметься теплим взимку. Окрім цього, використання сонячної енергетики дозволить економити кошти місцевому бюджету. Для впровадження ініціативи громада зібрала понад 25 тис. грн, а підтримка проекту МРГ склала понад 229 тис. грн. Понад 1000 жителів села отримали користь від реалізації проекту.

Для Благовіщенки це вже другий реалізований мікропроект. Громада взяла участь у реалізації додаткової квоти, виділеної Проектом у 2014 р. для впровадження інноваційних енергоефективних заходів. Загалом, у Запорізькій області у проекті беруть участь 9 основних та три реплікаційні райони. З них чотири райони додатково є пілотними з впровадження енергоефективного компоненту. Також, з них п’ять були відібрані для реалізації додаткової квоти. Загалом, Проект в області продемонстрував тісну співпрацю громад з представниками місцевої влади на сільському, районному та обласному рівнях. Більше інформації у відеосюжеті

 


Сторінка 1 з 51