На сьогоднішній день досягнуто домовленість про проведення 20 семінарів, які триватимуть до кінця квітня 2012 року. Під час даних навчань голови та секретарі сільських та селищних рад отримають необхідні знання та вміння щодо мобілізації громад на шляху впровадження власних ініціатив. До навчання будуть залучені всі сільські та селищні голови Черкаської області.
Для проведення семінарів використовується презентаційні матеріали, посібники та література проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ». Крім того, сільські голови знайомляться і з іншими проектами та програмами по залученню ресурсів для розвитку малих громад.

