- Деталі
- Створено: 30 травня 2017
Енергоефективні технології дозволяють економити від 20 до 100% на оплаті за спожиту електроенергію. Зважаючи на реформу з децентралізації в Україні, така економія є вкрай важливою для місцевих громад. Про те, як облаштувати вуличне освітлення, що працює від енергії сонця; реконструювати систему опалення у дитячому садочку або школі; провести водогін з використанням частотного перетворювача розповідали представники семи областей під час міжрегіональної конференції з енергоефективності у м. Суми. Представники Кіровоградської, Тернопільської, Миколаївської, Хмельницької, Херсонської, Сумської та Черкаської областей поділилися практичним досвідом впровадження інноваційних технологій на місцевому рівні у своїх регіонах у контексті реформи децентралізації.
«Цей досвід надзвичайно корисний для 18 об’єднаних територіальних громад Сумщини, які зацікавлені у розвитку своїх територій та підвищенні якості надання послуг громадянам. Мені здається, те, що сьогодні саме на Сумщині присутні представники з багатьох областей України, говорить про наші високі досягнення в рамках цього проекту», - наголосив Олександр Марченко, перший заступник Сумської обласної ради, вітаючи гостей конференції
Загалом, лише за третю фазу спільний проект ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" підтримав понад 200 інноваційних енергоефективних та понад 470 енергозберігаючих ініціатив у сільській місцевості.