Учасники так само отримали рекомендації Проекту ЄС/ ПРООН МРГ в частині оформлення та візуалізації діяльності районних ресурсних центрів та організацій громад, підготовки та проведення презентаційних матеріалів, а також ще раз ознайомились з правилами візуалізації проектної діяльності відповідно до вимог Проекту ЄС / ПРООН МРГ .
В якості додаткових матеріалів учасникам були надані рекомендації :
— з ведення діяльності ресурсних центрів ;
— правильності підбору та проведення фотозйомки ;
— з організації візитів на об’єкти мікропроектів.
Під час тренінгів учасники змогли в режимі skype -конференції отримати інформацію від представників Всеукраїнської асоціації районних та міських рад про корисність і можливостях нового веб -ресурсу Національного Центру сталого місцевого розвитку http://rozvytok.in.ua/about , розробленого за допомогою Проекту ЄС / ПРООН МРГ . А так само самостійно апробувати даний ресурс у вигляді його користувачів.
![]()
За коментарями участників, дуже корисним була можливість відвідання одного з кластерних тренінгів в громаді с. Денежникове, де була можливість окрім обов’язкової тренінгової громади ознайомитісь з досвідом ГО “Акація” с. Денежникове Новоайдарського району щодо реалізації васних ініціатив, проектів інших донорів, у т. ч. й з питань сільськогосподарської кооперації.
Більше фото дивиться тут
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.669188393109946.1073741850.315461985149257&type=1


120 активистів Луганської області пройшли навчання на тему: «Ефективні комунікації та управління знаннями в рамках Проекту МРГ»