Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Харківська область

Історія діяльності Проекту в області

25 червня 2008 року відбувся регіональний семінару-представлення Проекту у Харківській обласній раді, на який було запрошено керівництво усіх районів області. На семінарі було представлено стратегію впровадження Проекту на обласному та районному рівні, а також умови партнерства з обласними та районними органами влади.

14 серпня 2008 року було затверджено список з 8 районів Харківської області для участі у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Розгляд заявок та відбір районів відбувся під час робочої наради у центральному офісі Проекту у Києві за участі керівництва Проекту від Програми розвитку ООН та від обласного підрозділу впровадження Проекту, а також Павла Князева, заступника Начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків та європейської інтеграції Харківської обласної державної адміністрації та Володимира Цимбалюка, заступника Голови комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Харківської обласної ради. За результатами обговорення, для участі в проекті відібрано 8 районів: Близнюківський, Богодухівський, Великобурлуцький, Золочівський, Ізюмський, Нововодолазький, Первомайський, Сахновщинський та 5 районів для резервного списку: Дергачівський, Зачепилівський, Кегичівський, Краснокутський, Лозівський. Всього для участі у проекті було подано 14 заявок.

Також для участі в проекті було подано 111 заявок від сільських рад восьми районів, які перемогли у конкурсі заявок. Протягом жовтня 2008 року під час роботи комісії по відбору міських/сільських рад для подальшої реалізації проекту ЄС / програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” було відібрано 40 селищних рад 8 районів для участі в проекті.

Для подальшого впровадження у Сахновщинському районі відібрано Новоалександрівську, Олійниківську, Огіївську, Нову Чернещину та Сахновщинську сільські/селищні ради.

Для подальшого впровадження у Первомайському районі відібрано Олексіївську, Суданську, Верхньоорільську, Красненську та Киселівську сільські/селищні ради.

Для подальшого впровадження у Ізюмському районі відібрано Бригадирівську, Левківську, Комарівську, Куньєвську та Камянську сільські/селищні ради.

Для подальшого впровадження у Золочівському районі відібрано Одноробівську Першу, Олександрівську, Лютівську, Жовтневу, та Золочівську сільські/селищні ради.

Для подальшого впровадження у Великобурлуцькому районі відібрано Підсереднянську, Червонохвильску, Андріївську, Черненську сільські ради а також Приколотнянську селищну раду.

Для подальшого впровадження у Богодухівському районі відібрано Крисинську, Павлівську, Шарівську, Петропавловську, Губарівську, сільські/селищні ради.

Для подальшого впровадження у Новодолазькому районі відібрано Староводолазьку, Знамянську, Ватутінську, Ордівську, Мелихівську селищні ради.

Для подальшого впровадження у Близнюківському районі відібрані Острівщинська, Кіровська, Добровільська, Самійлівська та Башилівська сільські/селищні ради.

 

Партнери

Харківська обласна рада: http://www.oblrada.kharkov.ua

Харківська обласна державна адміністрація: http://www.kharkivoda.gov.ua

 

Мапа:

kharkiv

Відео: