Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Мікропроекти

Метою Проекту є покращення умов життя місцевих громад та посилення управління за участі громадськості. З цією метою проект підтримує впровадження місцевих ініціатив, які відображені у вигляді «мікро-проектів» чи «проектів громад» через надання невеликих грантів на принципах рівності, готовності працювати, сталості та принципу спів-фінансування витрат. Ці пріоритети розробляються ОГ та спрямовуються в плани місцевого розвитку завдяки процесу спільного прийняття рішень.

Загальна вартість усіх схвалених Мікро-проектні пропозиції складає близько 196,3 млн. грн. Відповідно до домовленостей щодо спів-фінансування, мікро-проекти профінансовані з місцевого бюджету (44,9%), 12,8% якого складає внесок з сільського/ селищного/ міського бюджету, 29,3% - з районного бюджету і 2,9% - з обласного бюджету; середній внесок проекту МРГ склав 46,5%. У середньому внесок ОГ склав 7.2%. До того ж, громадам вдалось залучити приватний сектор до спів фінансування власних ініціативних пропозицій (1.3%).

Загалом схвалені Мікро-проектні пропозиції можна розподілити а такими пріоритетами: 59% спрямовані на енергозбереження, охорону здоров’я (21%), комунальне водопостачання (15%), комунальне транспортування (4%), і захист навколишнього середовища (1%).

1201638 людей отримали вигоду від реалізації цих мікро-проектів.

Усі мікро-проекти

Мікро-проекти по регіонах: