Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Кіровоградська область

Історія діяльності Проекту в області

Регіональний семінар - представлення Проекту був проведений 14 березня 2008 року у Кіровоградській обласній державній адміністрації. Участь у семінарі взяли більш 120 осіб, серед яких - голова облдержадміністрації В.К.Моцний, голова облради М.О.Сухомлин, керівництво усіх районів області та найбільш активні сільські і селищні голови, представники громадськості та ЗМІ. На семінарі було представлено мету, стратегію впровадження Проекту на обласному та районному рівні, а також умови партнерства з обласними та районними органами влади. Підчас проведення семінару було підписано тристоронню Угоду про партнерство з ОДА та ОР, оголошено конкурс районів на участь у Проекті.

Конкурс на відбір районів для участі у Проекті було оголошено 14 березня 2008 року під час регіонального семінару - представлення Проекту у Кіровоградській обласній державній адміністрації.

Всі 21 район Кіровоградщини надіслали заявки. Список районів-переможців було затверджено 14 серпня 2008 року під час робочої наради у центральному офісі Проекту у Києві за участі керівництва Проекту від Програми розвитку ООН, а також представників облдержадміністрації та облради.

За результатами обговорення, для участі в проекті відібрано 8 районів із 21, що подали заявки: Бобринецький, Гайворонський, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Петрівський, Світловодський та 4 райони для резервного списку: Олександрійський, Новоархангельський, Онуфріївський, Устинівський.

З метою забезпечення координації дій всіх учасників Проекту, надання організаційної, методичної та практичної допомоги організаціям громад області, за адресою: м. Кіровоград вул. Преображенська, 2, VI поверх, оф.1 створений обласний ресурсний центр громад, на базі якого працюватиме обласний підрозділ впровадження Проекту.

Суттєву допомогу та підтримку у виділенні приміщення та створенні Центру надали голова облдержадміністрації В. Моцний та голова обласної ради М. Сухомлин.

Партнери

Кіровоградська обласна рада: http://www.oblrada.kirovograd.ua

Кіровоградська обласна державна адміністрація: http://www.kr-admin.gov.ua

 

Мапа:

kirovohrad

Відео: