Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Середа, 12 березня 2008

Проект розпочав діяльність у Одеській області

Проведенням регіонального семінару у Одеській обласній державній адміністрації розпочалась дяльність Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Одеській області. Семінару передувала зустріч менеджера Проекту з Головою обласної державної адміністрації М.Д.Сердюком та Головою облради М.Л.Скориком. Керівники області висловили підтримку ініціативи з розвитку громад, а також заявили про намір укласни угоду про партнерство в рамках впровадження Проекту у Одеській області.

На регіональному семінарі було представлено Проект, стратегію впровадження та план дій щодо його виконання на рівні області. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього проекту, а саме «розвиток, орієнтований на громаду». Підхід передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку території, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села / селища чи міста. 

RS_Odessa.jpg


Під час другої частини семінару Головам районних адміністрацій та рад Одеської області було представлено процес впровадження Проекту на районному рівні та Умови партнерства з районами. Керівник проекту п.Джейсінгх Сах оголосив про початок конкурсного відбору 8 районів на участь у проекті. Райони мають змогу подавати заявки на участь у Проекті протягом наступних двох тижнів. У відібраних районах громади матимуть змогу сформулювати ініціативи для покращення їх умов життя; затверджені мікро-проекти отримають спів-фінансування від проекту та з місцевих бюджетів. Громадами-учасницями проекту можуть бути села, селища та малі міста з населенням до 10 тис. осіб.