Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Понеділок, 28 березня 2011

Хмельницька область підбила підсумки співпраці з Проектом

25 березня 2011 року в Хмельницькому будинку рад відбулась нарада робочої групи з оцінки діяльності районів-партнерів в рамках реалізації в області першої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нарада пройшла за співголовування заступника голови облдержадміністрації Л. Гураля та заступника голови обласної ради В. Осадчого.

На нараді підведені підсумки реалізації Проекту в області. Було відзначено, що на Хмельниччині успішно реалізовано 50 мікропроектів у восьми районах області загальною вартістю 6 903 891 грн., 40 з яких – по основній квоті, 7 – по квоті «40+» та 3 по квоті «40++». Всі партнери повністю виконали свої зобов`язання, передбачені Угодою про співпрацю від 27 березня 2008 року. Із загальної кількості мікропроектів області 8 реалізовано в галузі охорони здоров`я, 33 – енергозбереження в сільських школах, дитячих садках та центрах громад, 4 – забезпечення доступу до якісної питної води та 5 мікропроектів по закупівлі шкільних автобусів. Також було відзначено успіхи громад та влади у розбудові сільських громад, розширенню їх можливостей втілювати власні ініціативи у конкретні добрі справи.

Учасники наради проаналізували показники по діяльності районів-партнерів під час першої фази Проекту та склали рейтинг. За результатами підрахунків всі 8 районів області досягли високого рівня результатів у реалізації Проекту. Згідно рейтингу вони розташувались в наступному порядку: Красилівський, Летичівський, Славутський, Ізяславський, Білогірський, Городоцький, Шепетівський, Деражнянський. Результати оцінки районів зафіксовано у відповідному протоколі, підписаному всіма учасниками наради робочої групи.

Також на нараді прийнято рішення про проведення підготовчої роботи до відбору районів для участі у другій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». До 5 квітня всі райони області повинні надати необхідні кількісні показники та інформації, на основі яких робоча група проаналізує отримані дані щодо соціально-економічної оцінки районів.