Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Вівторок, 31 травня 2011

Угоду про фінансування другого етапу Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" підписано.

31 травня у Брюсселі Україна і Європейська комісія уклали угоду про фінансування проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, етап ІІ”. Угоду підписали перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій КЛЮЄВ та член Єврокомісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан ФЮЛЕ.

Під час брифінгу після підписання документа комісар ЄС, зокрема, зазначив, що питання гарного управління державою пов`язані не лише з реформами на національному рівні, але також із залученням людей до управління та з урахуванням думок громадян.

У свою чергу, А.КЛЮЄВ зазначив, що в рамках цієї угоди місцеві органи влади надаватимуть пропозиції проектів для фінансування у спеціально створеній комісії, яка обиратиме найкращий з них. Перший віце-прем`єр зазначив, що вже під час реалізації першої стадії угоди було запропоновано кілька цікавих проектів, передусім у сфері енергозбереження та енергоефективності, а також у сфері житлово-комунального господарства.

Крім того, А.КЛЮЄВ зазначив, що можуть пропонуватися проекти, спрямовані на вирішення інших проблем місцевого самоврядування, покращення систем водопостачання та водовідводу, прибирання території.

http://www.unian.net/ukr/news/news-438709.html

p-019006-00-02

  p-019006-00-05 

p-019006-00-10

Фото: Європейької Комісії

Аудіо запис підписання та прес брифінгу: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm?page=1&date=05/31/2011