Місцевий розвиток орієнтований на громаду
П'ятниця, 09 липня 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Громадська організація «Добробут» спільно з відділом освіти Летичівської райдержадміністрації та Програма розвитку ООН ( Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для закупівлі автобуса у межах Мікропроекту «Придбання шкільного автобуса для довезення учнів з сіл Івоненці, Михунки, Западинці до місця навчання в Гречинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів».
  Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Хмельницька область, смт.Летичів, вул 50-річчя Жовтня, 16, відділ освіти Летичівської райдержадміністрації, кабінет 107.
Пропозиції повинні залишитися чинними впродовж 45-ти днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше ніж 11.00 год. 26 липня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (03857) 9-17-09