Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Вінницька область

Історія діяльності Проекту в області

2 квітня 20087 року в м. Вінниці в приміщен обласної адміністрації відбувся реіональний семінар-презентація проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Для презентації проекту та підписання угоди з облатсю від київського офісу проекту приїхали: Джейсінгх Сах, керівник проекту “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” та Ганна Яцюк, спеціаліст з моніторингу та інформування, Володимир Олександрович Шейгус, Спеціаліст з розвитку громад.

На семінар-презентацію були запрошені: Домбровський Олександр Георгійович, Голова обласної державної адміністрації (ОДА); Григорій Михайлович Заболотний, Голова обласної ради; Заступники Голів облдержадміністрації та ради; Керівники управлінь ОДА що відповідають за наступні сфери: економіка, транспорт, навколишнє середовище. енергетика, комунальні послуги, здоров’я; депутати обласної ради - голови відповідних комітетів; керівники районних адміністрацій; представники НУО, мас-медіа. Загальна кількість учасників 89 чоловік.

Під час семінару було презентовано проект та План дій на обласному рівні, також презентовано процес впровадження проекту на районному рівні, умови партнерства з районами та плану дій, відбулось підписання Угоди про партнерство, а також оголошенноконкурсу для участі районів в проекті.

Одразу після відбору асистентів проекту в Вінницькій облаті в травні місяці розпочато переговори про виділення офісу та забезпечення його телефоном та Інтернетом. 15 червня 2008 року обласною радою було виділено два приміщення для розміщення офісу проекту в Вінницькій області за адресою вул. Соборна, 72, к. 312-113. В серпні місяці офіс було облаштовано меблям та технікою, а також телефоном і поставлено на чергу для проведення Інтернету. В вересні було проведено Інтернет.

Паралельно з роботою по облаштуванню офісу відбувався відбір районів. Всього заявок на участь в конкурсі було подано до київського офісу від 24 районів.

20 червня 2008 року було затверджено список з 8 районів Вінницької області для участі у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Розгляд заявок та відбір районів відбувся під час робочої наради у центральному офісі Проекту у Києві за участі керівництва Проекту від Програми розвитку ООН та від обласного підрозділу впровадження Проекту, а також представника Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради. За результатами обговорення для участі в проекті відібрано 8 районів: Тиврівський, Жмеринський, Хмільницький, Муровано-Куриловецький, Оратівський, Тростянецький, Теплицький, Бершадський та 4 райони для резервного списку: Могилів-Подільський, Ямпільський, Чернівецький та Погребищенський.

Партнери

Вінницька обласна рада: http://www.vinrada.gov.ua

Вінницька обласна державна адміністрація: http://www.vin.gov.ua/

 

Мапа:

vinnytsia

Відео: