Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Житомирська область

Історія діяльності Проекту в області

26 березня 2008 року в залі зібрань Житомирської облдержадміністрації відбувся регіональний семінар-презентація проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», на якій були присутніми більше ста представників всіх районів області. Керівництво області представляв заступник голови ОДА Ігор Орлов. Перед всіма учасниками семінару спеціалістом з розвитку громад Володимиром Шейгусом була проведена презентація проекту СВА, на завершення якої між Житомирською ОДА та проектом було підписано Угоду про партнерство.

Всі 23 райони області подали заявки до участі в проекті. Ці заявки були ретельно вивчені та систематизовані. 19 травня 2008 року комісією по відбору районів в складі представників Житомирської ОДА та проекту СВА відбувся відбір районів області до участі в проекті відповідно до рейтингу по поданих заявках. Відповідно до рішення комісії в проекті СВА Житомирську область представляють Андрушівський, Коростишівський, Лугинський, Любарський, Олевський, Червоноармійський, Черняхівський та Чуднівський райони. Результат відбору був зафіксований у підсумковому протоколі.

Для успішного впровадження проекту СВА спеціалістам Обласного Підрозділу Впровадження в Житомирській області керівництвом ОДА було тимчасово надане приміщення для офісу.

Партнери

Житомирська обласна рада: http://www.oblrada.zhitomir.ua

Житомирська обласна державна адміністрація: http://www.zhitomir-region.gov.ua

 

Мапа:

zhytomyr

Відео: