Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Четвер, 06 серпня 2015

Конкурс для районних ресурсних центрів громад

 

 

Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (МРГ) оголошує конкурс районних ресурсних центрів у рамках сільського компоненту. Проект підтримає 50 районних ресурсних центрів громад (РРЦГ), які працюють у рамках Третьої фази.

Хто може брати участь у конкурсі: Будь які ресурсні центри, не залежно від часу створення та тривалості співпраці з проектом. У конкурсі не беруть участь ті РРЦГ, які Проект вже підтримував у рамках попередніх фаз.

Кількість заявок РРЦГ від області: необмежена. Квот на область немає. Будуть підтримані 50 найкращих ресурсних центрів України, які працюють у рамках МРГ-3.

Розмір підтримки: 1000 дол. США у гривневому еквіваленті на закупівлю офісної техніки та обладнання.

 

Як взяти участь у конкурсі: необхідно заповнити аплікаційну форму та подати її відповідному обласному координатору Проекту. Більше інформації про участь у конкурсі буде надано координатором з впровадження проекту у вашій області.