Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 26 January 2010

Візит делегації з Харківської області по обміну досвідом в Луганську область в рамках співпраці з Проектом ЄС/ ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

В рамках співпраці Луганської області з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» 22 січня 2010 року відбувся візит по обміну досвідом делегації з Харківської області.

Головною метою візиту представників органів влади та громадських організацій  найближчого сусіда – Харківської області, стало їх ознайомлення з практичним досвідом впровадження Проекту СВА  в Сватівському районі Луганської області задля створення умов для подальшого соціально-економічного розвитку. Саме тому,  у візиті взяли участь досвідчені представники територіальних громад та спеціалісти, як місцевих органів влади так і активні члени громади, які завдяки своєму досвіду та авторитету зможуть в подальшому вплинути на розвиток своєї території через діяльність громадських організацій. До складу делегації увійшли представники Ізюмського, Великобурлуцького та Богодухівського районів Харківської області.

Харківську делегацію щиро вітали на кордоні району з хлібом-сіллю усі учасники візиту на чолі з заступником голови Сватівської районної держадміністрації С.І.Родюшкіним, який засвідчив важливість питання впровадження Проекту СВА та увагу до нього зі сторони представників усіх гілок влади та їх співпрацю в цьому напрямі.

У зустрічах під час візиту взяли участь представники Ізюмського, Великобурлуцького та Богодухівського районів Харківської області (голови сільських рад та громадських організацій районів-партнерів) та спеціалісти з розвитку громад В’ячеслав Гусев (Харків), Ганна Борова та Євгенія Гулакова (Луганськ) та координатор проекту СВА від Луганської обласної держадміністрації Ольга Рибалко.