Community Based Approach to Local Development
Upcoming Events
Thursday, 26 May 2011

Делегація Послів ЄС здійснить офіційні візити на проекти ЄС та соціально значущі об’єкти Сумської області

У рамках святкування Дня Європи-2011 делегація Послів країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелом Пінту Тейшейрою, здійснять офіційні візити на проекти, що фінансуються ЄС, соціально значущі об'єкти Сумської та Полтавської областей та підприємства з європейськими інвестиціями.

27 травня Делегація Послів відвідає проект CBA – спільний проект ЄС-ПРООН – в селі Побиванка Сумської області, громада якої виконала вже 2 проекти з приведення до належного стану водонапірної башти та свердловин, завдяки чому жителі села отримали доступ до якісної пітної води, що відповідає санітарнім нормам. Загальна вартість обох проектів склала 452 052 тис. грн.

28 травня Делегація візьме участь у святкуванні Дня Європи в Сумах, який відкриється Європейським Парадом о 10-00 на Театральній площі міста. Цієї години також розпочнуть роботу Інформаційні намети країн-членів ЄС, де гості свята зможуть взяти участь у вікторинах, конкурсах та більше дізнаються про європейські країни.

Крім того, Делегація відвідає Українську академію банківської справи (Суми), в якій візьме участь в офіційному відкритті Інформаційного центру ЄС та Польського Культурного центру, а у Форумі громадянського суспільства у рамках ініціативи Східне партнерство. Дебати зі студентами кількох вузів Сум проходитимуть в аудиторіях Сумського Державного Університету.

Цього ж дня планується здійснити офіційні візити до підприємств-виробників закупорювальних виробів з інвестиціями Італії (ТОВ «Гуала Кложерс Україна») та Польщі (АТ Технологія).

Також планується проведення низки офіційних зустрічей Делегації Послів країн ЄС в Україні з офіційними представниками влади Сумської та Полтавської областей.

Програма святкування Дня Європи 2011 та програма кластер них візитів у Сумську та Полтавську області додається.

З метою висвітлення подій 13-15 травня для журналістів міста Суми буде організований трансфер.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь-ласка до Олени Сергєєвої, PR-менеджера програми PR підтримки допомоги та співпраці ЄК в Україні, моб. +38 050 332-43-30, тел.: +38 044 201-64-94, Sergeeva@keycommunications.ua

 
Tuesday, 03 May 2011

Конференція «Розвиток громадянського суспільства через зміцнення та розвиток громадських організацій»

05.05.2011 року в приміщені Луганської обласної державної адміністрації (мала зала засідань, другий поверх головної будівлі за адресою: м.Луганськ, пл. Героїв ВОВ, б.3) з 10.00 до 14.00 відбудеться конференція «Розвиток громадянського суспільства через зміцнення та розвиток громадських організацій». Конференцію організовано ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» у партнерстві з Проектом ПРООН «Розвиток громадянського суспільства», Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та Головним управлінням економіки Луганської облдержадміністрації.

До участі в конференції запрошені 70 представників найбільш активних сільських громадських організацій Луганської області, координатори районних та сільських ресурсних центрів розвитку громад, представники органів місцевого самоврядування з якими співпрацюють запрошені громадські організації.

Мета заходу - зміцнити інституційний розвиток сільських громадських організацій Луганської області через проведення майстер-класів досвідченими фахівцями та представити досвід роботи Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» та досвід побудови партнерства ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону».

В перший частині конференції заплановано приділити увагу питанням стійкого розвитку громадських організацій та презентувати досвід найбільш досвідчених громадських організацій Луганської області та України. В другій частині конференції заплановано проведення трьох паралельних майстер-класів: «Логічна матриця проектів» (Оксана Матусяк , м.Львів, тренер Благодійного фону «ТЦК»); «Фінансова діяльність громадських організацій» ( Оксана Агракова, м.Херсон, тренер Благодійного фону «ТЦК»); «Стратегічне планування як інструмент стійкого розвитку територій» (Гана Дороженко, тренер ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону».

Очікується, що в результаті конференції в учасників сформуються нові партнерські зв’язки, а також нові знання щодо розвитку громадських організацій, планування й вдосконалення їх подальшої діяльності.

 
Tuesday, 26 April 2011

Конференція «Презентація Проекту «Громадська Академія особистого розвитку молодих спеціалістів»

Дата проведення: 28 квітня 2011 р.

Місце проведення: конференц-зала нового корпусу Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, Луганськ

Очікувана кількість учасників: 70 осіб

Цільова аудиторія: студенти спеціальностей економіка, політологія, соціологія, екологія, слухачі магістратури державного управління, молодіжні лідери міст та селищ, молоді державні службовці та молоді науковці.

Мета заходу:      презентувати Проект «Громадська Академія особистого розвитку молодих спеціалістів», його заходи та очікувані результати від його впровадження. Оголосити Конкурс щодо набору слухачів з 35 осіб для участі в Проекті. Мотивувати учасників конференції до участі в суспільному житті сільських громад Луганської області та соціально-економічному стійкому розвитку Луганщини шляхом поширення сучасних методик демократичного управління, самоорганізації населення, мобілізації ресурсів, успішних практик міжсекторного партнерства (між органами влади, приватним сектором, неурядовими організаціями) та реалізації проектів в Луганській області відповідно до концепцій «стійкого розвитку» та «зеленого росту».

Анонс

Програма