Community Based Approach to Local Development
Thursday, 26 May 2011

Делегація Послів ЄС здійснить офіційні візити на проекти ЄС та соціально значущі об’єкти Сумської області

У рамках святкування Дня Європи-2011 делегація Послів країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелом Пінту Тейшейрою, здійснять офіційні візити на проекти, що фінансуються ЄС, соціально значущі об'єкти Сумської та Полтавської областей та підприємства з європейськими інвестиціями.

27 травня Делегація Послів відвідає проект CBA – спільний проект ЄС-ПРООН – в селі Побиванка Сумської області, громада якої виконала вже 2 проекти з приведення до належного стану водонапірної башти та свердловин, завдяки чому жителі села отримали доступ до якісної пітної води, що відповідає санітарнім нормам. Загальна вартість обох проектів склала 452 052 тис. грн.

28 травня Делегація візьме участь у святкуванні Дня Європи в Сумах, який відкриється Європейським Парадом о 10-00 на Театральній площі міста. Цієї години також розпочнуть роботу Інформаційні намети країн-членів ЄС, де гості свята зможуть взяти участь у вікторинах, конкурсах та більше дізнаються про європейські країни.

Крім того, Делегація відвідає Українську академію банківської справи (Суми), в якій візьме участь в офіційному відкритті Інформаційного центру ЄС та Польського Культурного центру, а у Форумі громадянського суспільства у рамках ініціативи Східне партнерство. Дебати зі студентами кількох вузів Сум проходитимуть в аудиторіях Сумського Державного Університету.

Цього ж дня планується здійснити офіційні візити до підприємств-виробників закупорювальних виробів з інвестиціями Італії (ТОВ «Гуала Кложерс Україна») та Польщі (АТ Технологія).

Також планується проведення низки офіційних зустрічей Делегації Послів країн ЄС в Україні з офіційними представниками влади Сумської та Полтавської областей.

Програма святкування Дня Європи 2011 та програма кластер них візитів у Сумську та Полтавську області додається.

З метою висвітлення подій 13-15 травня для журналістів міста Суми буде організований трансфер.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь-ласка до Олени Сергєєвої, PR-менеджера програми PR підтримки допомоги та співпраці ЄК в Україні, моб. +38 050 332-43-30, тел.: +38 044 201-64-94, Sergeeva@keycommunications.ua