Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 November 2009

Запрошення до участі у Конкурсі

Обслуговуючий кооператив «Чиста вода» с.Івашки Золочівського району Харківської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об»явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікро проекту «Заміна вікон в Івашківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів»:

демонтаж віконних коробок в кам’яних стінах з відбивкою штукатурки;

установлення віконних блоків з металопластику;

демонтаж коробки вхідних дверей в кам’яних стінах з відбивкою штукатурки;

установлення вхідних дверей з металопластику;

установлення відливів.


Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:

 
62211

вул. Шкільна, 29

село Івашки

Золочівський район

Харківська область

Поштова скринька: popova_lyuda@ukr.net


Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 16.11.2009 року до 12 години, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами:

Тел. 0576498626

        0576498666Моб. 0951443024