Community Based Approach to Local Development
Friday, 02 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади « Сонечко» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт централізованої системи водозапезпечення смт Врубівка»: заміна насосу та лічильників, встановлення башти Рожневського, часткова заміна водопроводу. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Луганська обл., Попаснянський р-н, с.Врубівка, вул. Артема, б.11. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 годин 22 липня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (8-064-74) 3-99-40, (050) 0230583 або на сайті www.cba.org.ua