Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 13 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

 Організація громади с.Баландине Громадька організація «Промінь» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання проекту Ремонт ФАПу в селі Баландине Кам’янського району Черкаської області у межах Мікропроекту «Покращення якості надання медичних послуг Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Баландинська  сільська рада с. Баландино Кам’янський район. Черкаська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 29 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами:  Ювшин Анатолій Іванович 04732 96 3-50, Телевна Надія Юріївна 067 336 74 11; (04732) 96 350