Community Based Approach to Local Development
Monday, 05 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Берегиння» с.Монилівка Зборівського району Тернопільської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт приміщення ФАПу в селі Монилівка»: улаштування 6 металопластикових вікон, улаштування покрівлі 129,5 м2, улаштування покриття з ламінату – 42 м2, улаштування покриття з керамічних плиток – 13,8 м2, улаштування підвісних стель, система "Армстронг" – 55,2 м2, внутрішнє оздоблення стін, оздоблення фасаду, влаштування відмостки та встановлення пандусу та інше. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Зборівський район с.Ярославичі, Ярославицька сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14:00 год, 22.07.2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 03540 5 54 37 або 067 9445246