Community Based Approach to Local Development
Monday, 12 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади "Агенція розвитку територіальної гро­мади "Кам`янка" та Програма розвитку ООН ("Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"), запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові про­позиції для виконання таких видів робіт у межах проекту "Реконструкція будівлі лікарської амбулаторії загальної Практики сімейної медицини с. Синевир": реконструкція даху, теплоізоляція приміщень, реконструкція сходів, облаштування пандуса для доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об`єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 90041, Україна, Закарпатська обл., Міжгірський район, с. Синевир, 1060. Пропозиції повинні залишатися чинни­ми впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00 год. 26.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0976654139 (03146) 2-76-96