Community Based Approach to Local Development
Friday, 10 July 2009

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Організація громади «Колпитівнська» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об`явою запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Впровадження енергозберігаючих технологій у приміщенні Колпитівської ЗОШ І-ІІІ ст.» заміна 80 вікон. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Волинська область, Локачинський район, с.Колпитів, вул.Нова, 1. Пропозиції повинні залишатись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 28 липня о 11:00 год., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру не розкритими. Передтендерна конференція відбудеться 20 липня 2009 року о 11:00 год в приміщенні школи.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: 8 097 3710864, 8 (03374) 94540.