Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 14 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.   Організація громади «Катеринівський фонд розвитку територіальної громади»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція приміщення Катеринівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в селі Катеринівка Покровського району Дніпропетровської області»: реконструкція приміщення амбулаторії.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Україна  Дніпропетровська область Покровський район с. Катеринівка вул. Кірова 4 інд. 53607.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09.00 23 квітня 2010 р, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3.   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (056) 38-56-147