Community Based Approach to Local Development
Thursday, 17 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Владівське обєднання громадян» « Владівська ЗОШ 1-3 ст» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Часткова заміна вікон у Владівській ЗОШ 1-3 ст.»: встановлення віконних блоків з металопластику (218,49 м2), встановлення підвіконників . Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Чернігівський район, с.Владівка, вул.Радянська,83 (контактна особа Горовий Віктор Семенович ). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 год., 05.07.2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8 (06140)95-5-24, 8 0978022889