Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 24 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Плотинське відродження» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція ФАПу с.Плотина Вільховської сільради Станично-Луганського району Луганській області», що передбачає перепланування та внутрішній ремонт кімнат, заміну вікон та дверей, підключення до водопроводу та освітленню, ремонт каналізації, облаштування опалення. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Плотина, Вільховської сільради, вул. Первомайська , б.98 . Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 годин, 10 грудня 2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою с. Нижня Вільхове, вул. Жовтнева, б.5 ,  зазначеною вище або за телефонами: 064272-96-3-93, . 064272-96-3-24 або на сайтіwww.cba.org.ua