Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 14 July 2010

Запрошення до участі в конкурсі

П’ятигірська організація громади „Надія” П’ятигірського місцевого розвитку” та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту „Енергозберігаючі заходи в дитсадку села П’ятигори”:

- установлення віконних блоків із металопластику

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

1. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. П’ятигори, вул. Сікорського, 3. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 16 год. 00 хв., 22 липня 2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (04560) 4-22-80.