Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

   Благодійна організація громади «Рогатин-ясла» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна покрівлі в дошкільному навчальному закладі №2 «Дзвіночок» м.Рогатина»: перекриття даху профнастилом оцинкованим -  775 м2 та влаштування водостічної системи – 152 м.п.. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 

   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 77000, вул.Шевченка,5, м.Рогатин, Івано-Франківська обл.. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше, ніж 14 год., 05.05.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

     Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефон: (03435)21188, 22360