Community Based Approach to Local Development
Friday, 02 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Калинівська громадська організація «Добробут» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видов робіт у межах Мікро проекту «Енергозбереження. Заміна вікон в Калинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів»: встановлення 70,6 м2 метало пластикових вікон з облаштуванням відливів та відкосів. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 93350 вулиця Шкільна,1, смт Калинове, Попаснянського району, Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00, 22.07.2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 066-975-26-11, 095-658-51-48